
Опис Прикраса на голову Art of Sex - Helena,
Витончені еротичні прикраси роблять будь-яке вбрання завершеним і особливо сексуальним. Хочете постати перед своїм чоловіком у самому чуттєвому та загадковому образі? Радимо купити витончену прикрасу від бренду Art of Sex. Витончений золотистий ремінець та тонкі металеві ланцюжки підкреслять вашу природну сексуальність, грацію та почуття стилю.
Аксесуар ідеально підходить для створення ефектних та романтичних образів. Сріблясті ланцюжки класно поєднуються з комплектами у будь-якому стилі: від східного до романтичного. Любителі сексуальних ігор з елементами домінування та підпорядкування можуть доповнити цією прикрасою практично будь-які комплекти у стилі БДСМ.
Блискучі ланцюжки ефектно приховують обличчя, створюючи відчуття інтриги та недомовленості. Легка і практично невагома прикраса комфортно відчувається на голові – ви можете носити її довгий час. Хочете станцювати для свого коханого еротичний танець чи зайнятися коханням, не знімаючи прикраси? Не проблема: ремінець надійно утримує аксесуар на голові - ви можете не перейматися тим, що він зісковзне або впаде. Розмір ременів регулюється, тому прикраса чудово підійде на голову будь-якого об'єму.
Цю сексуальну прикрасу з ланцюжками можна носити і поза спальні. Одягніть його на вечірку або фотосесію – і всі погляди будуть прикуті лише до вас. Бажаєте різноманітності? У нашому каталозі ви знайдете ще багато класних дрібничок.
Відгуків про цей товар ще не було.
